12.10.2024 12:45
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
5’ Филипп Хоффмайстер відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Ummon 850
6’ Який незграбний пас віддав Филипп Хоффмайстер і м'ячем заволодів суперник!
11’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
14’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Надим Несбит у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
21’ Команда Ummon 850 спокійно контролює м'яч у середині поля
29’ Гравець Морено Зенони набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
39’ Дидрик Викен непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Леннерт Нильсен
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Дэйсьюк Миямото фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Тим ван Реммерсваал віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
53’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Дидрик Викен на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
64’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
72’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
81’ Надим Несбит порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
90’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!