12.10.2024 12:33
3’ Ну треба ж! Арсений Бандеренко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
13’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
15’ Команда Банда Симона 1248 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
25’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Игорь Шуховцев вміло забирає м'яч!
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Арсений Бандеренко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
35’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
35’ Після жахливої помилки захисника Василий Рац без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Гонсалу Рамуш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Василий Рац чітко вкинув м'яч у гру
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
56’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
59’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
63’ Бруно Араухо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
67’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
71’ Сильний удар по воротах, але Игорь Шуховцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
74’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Педро Уго Аморим отримує попередження
81’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Василий Рац забиває ГОЛ!
89’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
89’ Игорь Шуховцев важко ловить м'яч