12.10.2024 12:31
5’ Небезпечний штрафний удар і Максим Калиниченко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
14’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
19’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
23’ Максим Калиниченко від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
26’ Хесус Фернандес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
28’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
33’ Ну треба ж! Никола Мурру віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
36’ У грубому підкаті Хесус Фернандес зносить суперника з ніг!
40’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Яя Туре
50’ Никола Мурру точно зіграв головою на партнера по команді!
59’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
62’ Никола Мурру проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
67’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
69’ Никола Мурру віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ОлСи 1881! Видно злагодженість у діях!
72’ Гравець Хесус Фернандес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
76’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ Ех, Максим Калиниченко... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
84’ Команда ОлСи 1881 спокійно контролює м'яч у середині поля
93’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений