12.10.2024 12:26
Meercat Arena
1’ Команда Meercat 1445 розпочала з центру поля
8’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Андреа Анна Страшкова
13’ Леннерт Нильсен вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
16’ Катерина Амелина витягає дуже складний удар
22’ Катерина Амелина витягає дуже складний удар
24’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
34’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
39’ Дарина Горулько вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
43’ Сильний та точний пас віддав Деукалайон Ксенакис і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
47’ Шикарний аут та м'яч вкине Андреа Анна Страшкова
52’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
56’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кадидиату Диани
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Людмила Анна Да Силва легко вганяє м'яч у сітку воріт!
65’ Що ж робить гравець команди Meercat 1445, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
69’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Матильда Анна Люндорф
75’ І знову Джанин Бекки віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Андреа Анна Страшкова забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Андреа Анна Страшкова прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах