12.10.2024 12:25
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 686 розпочала з центру поля
7’ Вправно перехоплює м'яч Раимофф
9’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
12’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
20’ Марчелло да Андраге подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
24’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
36’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Лукман Аруна не зможе сам піти з поля
42’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ Боротьба за м'яч у повітрі і Матиас Канарис буквально лягає на спину опонента!
52’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
57’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
61’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
64’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
69’ Вправно перехоплює м'яч Марчелло да Андраге
75’ Вправно перехоплює м'яч Блэгоджа Петрович
81’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
82’ М'ячем заволодів Блэгоджа Петрович, але несподівано тут же його втратив!
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
89’ Леннерт Нильсен відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495