12.10.2024 12:12
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
10’ Гравець команди Manchester Ct 849 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Юлиус де Крон отримує попередження
11’ Вдало віддав пас Хоакин Фернандес своєму гравцю!
17’ Знову м'яч забирає Франсишку Консейсау
27’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
32’ Душан Влахович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Ренату Саншеш
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Після легкого удару гравцем Ренату Саншеш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Вениамин Шаталкин
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
53’ Чима Исаак важко ловить м'яч
56’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ Гравець Душан Влахович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Бузиба Камю втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
71’ Після невиразного відбору, атаку почав Хуан Бернат
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Франсишку Консейсау не зміг потрапити по воротах!
85’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
86’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!