12.10.2024 12:04
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Маркиньос зробив гарний підкат
5’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
12’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
14’ Яка передача і Рафаэл Моленар пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
20’ Шикарний аут та м'яч вкине Блейз Ходкевич
28’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Арисзтид Хорти
33’ Самир Вейенфельд порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Грегор Фалькенмайер зробив гарний підкат
43’ Джанлука Сильвестри від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Самир Вейенфельд чітко вкинув м'яч у гру
53’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Блейз Ходкевич
63’ Дааа... Джанлука Сильвестри не зміг прийняти пас від свого партнера...
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ Команда cordoba cf 925 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Данило забиває ГОЛ!
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Томайо Маэда
89’ Мда... Хоакин Фернандес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!