12.10.2024 10:44
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Ренату Саншеш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
3’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
4’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
8’ Знову м'яч забирає Варрен Заир Эмри
12’ Суддя призначає пенальті. Джон Дуран пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
12’ Гравець команди Travellers 1020 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Риккардо Калафьори отримує попередження
16’ Кристофер Нкунку спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ Ну треба ж! Джон Дуран віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
27’ Який незграбний пас віддав Хоакин Фернандес і м'ячем заволодів суперник!
33’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рубен де Вит
39’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоакин Фернандес не зміг потрапити по воротах!
45’ Жахливий та неточний пас віддав Кристофер Нкунку своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
55’ Боротьба за м'яч у повітрі і Виктор Бонифейс буквально лягає на спину опонента!
62’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
64’ При виконанні кутового удару Виктор Бонифейс несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кристофер Нкунку
72’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
74’ Кевин Фолланд на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
82’ Вправно перехоплює м'яч Хуан Бернат
84’ Георгий Мамардашвили важко ловить м'яч
89’ Георгий Мамардашвили грамотно грає на виході