12.10.2024 10:28
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ М'яч за межами поля, вкидає Пол Брунгардт
18’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Мейсон Маунт зробив гарний підкат
25’ Казимир Фаленский на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
27’ Ех, Имрус Надь... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
31’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Имрус Надь
33’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пол Брунгардт отримує попередження
35’ Вдало віддав пас Стефано Бульо своєму гравцю!
39’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
43’ Після невиразного відбору, атаку почав Грэм Херст
45’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Мейсон Маунт правильно віддати пас на партнера!
48’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Пол Брунгардт
49’ Хуан Бернат втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
53’ Стефано Бульо точно зіграв головою на партнера по команді!
55’ У грубому підкаті Антон Матийсен зносить суперника з ніг!
65’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хуан Бернат
72’ Стефано Бульо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
75’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Мейсон Маунт не зміг потрапити по воротах!
82’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пол Брунгардт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
83’ Ренату Саншеш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
87’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!