12.10.2024 10:24
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Жорже Маццони...
11’ Ахмед Аззака витягає дуже складний удар
17’ Станислав Коваль неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рауан Турсунов
29’ Боротьба за м'яч у повітрі і Станимир Дриженко буквально лягає на спину опонента!
34’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
39’ Сильний удар по воротах, але Браулио Данни Алекс у стрибку легко відбив цей м'яч!
44’ Станимир Дриженко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
46’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Андрей Зощук
52’ Браулио Данни Алекс важко ловить м'яч
61’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мейсон Маунт
70’ Сильний удар по воротах, але Ахмед Аззака у стрибку легко відбив цей м'яч!
72’ Гегам Кадимян зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
76’ Станислав Коваль у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
78’ Після невиразного відбору, атаку почав Рауан Турсунов
81’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Жорже Маццони
87’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маркиньос отримує попередження
88’ Гравець віддає наскрізний пас і Рубен де Вит у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
90’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля