12.10.2024 10:19
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Жилберту Силва
7’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Илья Цимбалар забиває ГОЛ!
10’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Жилберту Силва забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
20’ Виктор Ворошилов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
22’ Відмінну передачу віддав Илья Цимбалар, мабуть один із найкращих гравців команди Сталинград 1897
25’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
31’ Мда... Сергей Семак... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
35’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
37’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
52’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
58’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Джордин Уитема віддав пас в нікуди!
68’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
77’ Хоуп Соло легко перехоплює прострільну передачу
78’ Сесар Навас зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
82’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
84’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
86’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!