12.10.2024 10:08
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
11’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Франсишку Консейсау не зміг залишити поле без допомоги медиків
14’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мейсон Маунт
34’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сборная Аргентины 759 гра в середині поля
39’ Франсишку Консейсау порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
48’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кевин Фолланд
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джордж Веа забиває ГОЛ!
54’ Душан Влахович практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
57’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
65’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
67’ Хосе Луис Чилаверт грамотно грає на виході
76’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Хосе Луис Чилаверт вміло забирає м'яч!
78’ Після легкого удару гравцем Никола Жобер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ При виконанні кутового удару Хоакин Фернандес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
85’ Після легкого удару гравцем Хоакин Фернандес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
93’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Никола Жобер