12.10.2024 08:41
Астон Вилла Arena
1’ Команда Астон Вилла 1096 розпочала з центру поля
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
10’ Франсишку Консейсау спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
27’ Керстин Гарефрекес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
31’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Нелли Коровкина
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
37’ Суддя призначає пенальті. Ренату Саншеш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Джон Руис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
43’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Пауло Альмейда
50’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Владимир Нидергаус
52’ Владимир Нидергаус втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
59’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Пауло Альмейда
61’ Зірвавши контратаку суперника, Нелли Коровкина перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
65’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Серж Дебле
75’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Керстин Гарефрекес віддав пас в нікуди!
81’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Франсишку Консейсау
90’ Дааа... Хуан Бернат не зміг прийняти пас від свого партнера...