12.10.2024 08:33
Zvyaghel Arena
1’ Команда Zvyaghel 1057 розпочала з центру поля
6’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Манор Соломон
15’ Гравець Душан Влахович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
18’ Хоакин Фернандес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
27’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
30’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Жедсон Фернандеш
37’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Валентино Степчич
44’ Артем Фаворов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
46’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мейсон Маунт
48’ Хайтам Ассири на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Кевин Фолланд проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
50’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ І з м'ячем Душко Дукич після ідеального підкату
61’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Душан Влахович
64’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
64’ Душан Влахович відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
68’ Після жахливої помилки захисника Артем Фаворов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
78’ Боротьба за м'яч у повітрі і Владислав Кабаев буквально лягає на спину опонента!
78’ Знаменитий гравець Мейсон Маунт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
86’ Хоакин Фернандес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099