12.10.2024 08:25
АНД Спорт Arena
1’ Команда АНД Спорт 841 розпочала з центру поля
5’ Морик Бабич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
13’ Що ж робить гравець команди АНД Спорт 841, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
17’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Душан Влахович
20’ Венкэль Немет зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
30’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
33’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Марио Висенте
34’ Морик Бабич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Душан Влахович
43’ Раимунд Ржевуский подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
50’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
58’ Франсишку Консейсау практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
60’ Що ж робить гравець команди АНД Спорт 841, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Після невиразного відбору, атаку почав Иван Авнатамов
69’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
73’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Морик Бабич
82’ Знаменитий гравець Леонидас Параскевопулос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
83’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг
84’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
91’ Мики Бернарди порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент