12.10.2024 05:32
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Чиро Иммобиле забиває ГОЛ!
3’ Раимофф втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
6’ Алессандро Неста вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Алессандро Неста у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
12’ Жорсткий підкат та футболіст Стефан ель Шарави падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
17’ Команда Сборная Италия 1402 спокійно контролює м'яч у середині поля
25’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Джорджо Кьеллини не зміг залишити поле без допомоги медиків
26’ Тим ван Реммерсваал добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
29’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ Після невиразного відбору, атаку почав Массимо Амброзини
38’ Джанлуиджи Буффон грамотно грає на виході
40’ Після прострільного удару по воротах Массимо Амброзини рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ Чиро Иммобиле неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Леннерт Нильсен
53’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
60’ Дженнаро Гаттузо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дженнаро Гаттузо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Чиро Иммобиле забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
80’ Суддя призначає пенальті. Мауро Каморанези пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
81’ Стефан ель Шарави від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Після невиразного відбору, атаку почав Сандро Рамирес
88’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Чиро Иммобиле віддав пас в нікуди!