12.10.2024 05:31
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Матье Жиль у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
9’ Відібравши м'яч, Даниил Корнышев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
19’ Зірвавши контратаку суперника, Станимир Дриженко перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
22’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сезар Рейя
26’ Після прострільного удару по воротах Хоакин Фернандес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Макс Ларивьер легко перехоплює м'яч
29’ Сезар Рейя проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
36’ Браулио Данни Алекс грамотно грає на виході
45’ Матье Жиль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
55’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc Monako 542 гра в середині поля
59’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
67’ Яка передача і Рауан Турсунов пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
67’ М'ячем заволодів Гари Брюне, але несподівано тут же його втратив!
69’ Після образи суперника Хуан Бернат нахабно штовхає його!
77’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Жорже Маццони
82’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гари Брюне
85’ Матье Жиль проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
87’ Сильний удар по воротах, але Браулио Данни Алекс у стрибку легко відбив цей м'яч!