12.10.2024 05:24
металл ярославскиЙ Arena
1’ Футболісти команди металл ярославскиЙ 1355 розіграли м'яч із центру поля
4’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
6’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
13’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
20’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
24’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ М'ячем заволодів Тим ван Реммерсваал, але несподівано тут же його втратив!
31’ Команда металл ярославскиЙ 1355 спокійно контролює м'яч у середині поля
37’ Бебето на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
39’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
40’ Після легкого удару гравцем Бруно Гонсалес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
52’ Жахливий та неточний пас віддав Франциско Салас своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
61’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
63’ Зірвавши контратаку суперника, Деукалайон Ксенакис перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
64’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
66’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Раимофф
73’ Після невиразного відбору, атаку почав Франциско Салас
76’ Карлос Клерк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Евгений Рязанцев
85’ Стина Блакстениус віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!