12.10.2024 05:23
Аланяспор Arena
1’ Футболісти команди Аланяспор 818 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Душан Влахович
7’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Який незграбний пас віддав Юген Куллиг і м'ячем заволодів суперник!
18’ Мда... Мейсон Маунт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
20’ Суддя призначає пенальті. Ренату Саншеш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Анатолий Оноприенко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
22’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Касьяненко Вахтер
25’ Відібравши м'яч, Душан Влахович віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
29’ Душан Влахович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
30’ Яка передача і Рубен де Вит пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
39’ М'ячем заволодів Рубен де Вит, але несподівано тут же його втратив!
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Душан Влахович забиває ГОЛ!
45’ Відібравши м'яч, Юген Куллиг віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мейсон Маунт
56’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Анатолий Оноприенко
59’ Кевин Фолланд на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
63’ Хоакин Фернандес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
67’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Хоакин Фернандес
69’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
73’ Відмінну передачу віддав Юген Куллиг, мабуть один із найкращих гравців команди Аланяспор 818
81’ Після прострільного удару по воротах Анатолий Оноприенко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Хоакин Фернандес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
90’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Томас Мёллер