12.10.2024 05:23
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1754 розіграли м'яч із центру поля
4’ Кевин Киган втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
7’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Роман Широков
13’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Роман Широков
17’ Що ж робить гравець команди ТОРНАДО 1754, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
19’ Ну треба ж! Кевин Киган віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Киган легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
28’ Відмінну передачу віддав Герман Паскин, мабуть один із найкращих гравців команди ТОРНАДО 1754
34’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Роман Емельянов і непогано виносить його в центр поля
43’ Малком проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
47’ Гравець Иван Саенко набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Иван Саенко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
53’ Мда... Деукалайон Ксенакис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
63’ Тим ван Реммерсваал віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
69’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
76’ Раимофф від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Роман Широков
82’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дмитрий Ананко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
82’ Роман Емельянов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Роман Емельянов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
89’ При спробі обійти суперника гравець Иошинори Кацура підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
91’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Роман Широков