12.10.2024 05:23
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
5’ Боротьба за м'яч у повітрі і Матье Жиль буквально лягає на спину опонента!
7’ Після проходження флангом Мирас Абилев віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бартоз Кублицкий
22’ Матье Жиль у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Станислас Лебёф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
31’ Питер Кальман не зміг віддати пас! Явний брак техніки
36’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Болеслав Денисов віддав пас в нікуди!
38’ Суддя призначає пенальті. Адам Игве пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
44’ Після жахливої помилки захисника Бартоз Кублицкий без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
44’ Станислас Лебёф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
52’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
52’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Матье Жиль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Адам Игве
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Питер Кальман
78’ Шикарний аут та м'яч вкине Ромео Мирабо
86’ Бруно Лино втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Демостэнес Канарис головою відбиває м'яч