12.10.2024 05:22
4’ Після жахливої помилки захисника Полина Полухина без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
6’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
12’ Яка передача і Николас Гонсалес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
13’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
23’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Знову м'яч забирає Вальдас Иванаускас
37’ Гравець віддає наскрізний пас і Сандро Рамирес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сергей Родионов...
44’ Николас Гонсалес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Курдистан 1527
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сергей Родионов чітко вкинув м'яч у гру
56’ Зірвавши контратаку суперника, Кевин Лазанья перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
61’ Николас Гонсалес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
69’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
78’ Вдало віддав пас Вальдас Иванаускас своєму гравцю!
88’ Знаменитий гравець Маттео Ловато вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
88’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар