12.10.2024 05:15
Equides Arena
1’ Футболісти команди Equides 808 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Захар Малафеев чітко вкинув м'яч у гру
12’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
19’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Пров Зямкин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
36’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
39’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
47’ Після образи суперника Тим ван Реммерсваал нахабно штовхає його!
51’ При виконанні кутового удару Константин Иконов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
57’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
61’ Гравець віддає наскрізний пас і Сандро Рамирес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
67’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандро Рамирес чітко вкинув м'яч у гру
75’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Equides 808
84’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
91’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!