12.10.2024 05:10
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1847 розпочала з центру поля
3’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
8’ Сильний удар по воротах, але Томас Метцнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
13’ Томас Метцнер легко перехоплює м'яч
19’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Андре Хан віддав пас в нікуди!
24’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
34’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Оливер Кирх не зміг потрапити по воротах!
44’ Душан Влахович віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
46’ М'ячем заволодів Йенс Леманн, але несподівано тут же його втратив!
50’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
54’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...
56’ Гравець віддає наскрізний пас і Юлиан Вайгль у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Йенс Леманн
66’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
73’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
75’ Томас Метцнер легко перехоплює м'яч
75’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Юлиан Вайгль
87’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
87’ Після жахливої помилки захисника Рани Хедира без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!