12.10.2024 05:01
Uzwolf Arena
1’ Команда Uzwolf 803 розпочала з центру поля
4’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сезар Рейя
13’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
21’ Димитрайдж Милошевич показує найвищу техніку воротарської майстерності
29’ Суддя призначає пенальті. Маркиньос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Шуджи Исии
37’ У грубому підкаті Джерард Татчер зносить суперника з ніг!
40’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
43’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Кунайо Кидо спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
44’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Антонайдж Иванович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
51’ Джерард Татчер точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ Мда... Рубен де Вит... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
71’ Даниел Новелли добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
79’ Після легкого удару гравцем Жорже Маццони по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Браулио Данни Алекс витягає дуже складний удар
83’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
91’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Рауан Турсунов