12.10.2024 05:01
Urbetevere Arena
1’ Футболісти команди Urbetevere 1800 розіграли м'яч із центру поля
6’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Арина Кравець вміло забирає м'яч!
8’ Знову м'яч забирає Сандро Рамирес
10’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Айтана Бонмати
15’ Айтана Бонмати зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франческо Маньянелли забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
29’ Команда Urbetevere 1800 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
31’ Мда... Марко Манкосу... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
37’ Жека Тарантино красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Urbetevere 1800
42’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
44’ Жека Тарантино красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Urbetevere 1800
53’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
56’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Антон Шиндер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
65’ При виконанні кутового удару Наталия Боярова несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ І з м'ячем Раимофф після ідеального підкату
73’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
82’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Фабио Куальярелла
88’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Urbetevere 1800 гра в середині поля
90’ Наталия Боярова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку