12.10.2024 04:59
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1496 розіграли м'яч із центру поля
10’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сандро Рамирес
14’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Сандро Рамирес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
22’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
23’ Яка передача і Ричард Цар пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Станислав Сазонович
32’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Раимофф
42’ Лукас Клостерманн порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
54’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Раимофф
62’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
66’ Команда Узбекистан 1496 спокійно контролює м'яч у середині поля
72’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
81’ Лукман Аруна точно зіграв головою на партнера по команді!
86’ Після жахливої помилки захисника Рубен Диаш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Вильям Квист
89’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!