12.10.2024 04:51
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
5’ Демостэнес Канарис показує найвищу техніку воротарської майстерності
8’ Команда Fc Monako 542 спокійно контролює м'яч у середині поля
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Матье Жиль легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ Гравець Станислас Лебёф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Инге Виллемс легко вганяє м'яч у сітку воріт!
19’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гари Брюне
23’ При виконанні кутового удару Ромео Мирабо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Шикарний аут та м'яч вкине Инге Виллемс
31’ Станислас Лебёф точно зіграв головою на партнера по команді!
34’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Бенфика 754 гра в середині поля
44’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
52’ Після проходження флангом Мирас Абилев віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Матье Жиль неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
62’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
62’ При виконанні кутового удару Криштиану Арашу несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Відібравши м'яч, Гари Брюне віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
72’ Роберт Полгар точно зіграв головою на партнера по команді!
73’ Матье Жиль проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бартоз Кублицкий не зміг потрапити по воротах!
89’ Инге Виллемс фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника