12.10.2024 04:51
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
4’ Після тонкої передачі м'яч отримує Душан Влахович
11’ М'яч за межами поля, вкидає Сандро Рамирес
19’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
23’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
28’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Після невиразного відбору, атаку почав Мейсон Маунт
43’ Леннерт Нильсен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
45’ Знову м'яч забирає Кевин Фолланд
49’ Сильний та точний пас віддав Лукман Аруна і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
58’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сандро Рамирес
60’ Після образи суперника Тим ван Реммерсваал нахабно штовхає його!
63’ Деукалайон Ксенакис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
63’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
65’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандро Рамирес
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Душан Влахович
76’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
77’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
83’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Франсишку Консейсау
84’ Тим ван Реммерсваал втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
88’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
93’ Деукалайон Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр