12.10.2024 04:35
UFA Arena
1’ Футболісти команди UFA 1454 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Александр Мокин вміло забирає м'яч!
11’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вагиз Галиулин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
16’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
25’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
28’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
35’ Тим ван Реммерсваал порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
39’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
42’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
46’ Александр Мокин головою відбиває м'яч
50’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
53’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Деукалайон Ксенакис
54’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
64’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
66’ М'яч за межами поля, вкидає Дониер Абдуманнопов
68’ Гравець команди UFA 1454 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Егор Кримец отримує попередження
70’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хесус Вальехо
72’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
82’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандро Рамирес чітко вкинув м'яч у гру
85’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Александр Мокин легко перехоплює прострільну передачу