12.10.2024 04:34
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
4’ При виконанні кутового удару Владимир Костевич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ромео Мирабо
12’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Ромео Мирабо
16’ Владислава Крачок відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FcKharkiv 1495
21’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Карим Симон...
28’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
31’ Адам Игве не зміг віддати пас! Явний брак техніки
39’ Самир вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
46’ Ромео Мирабо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
54’ Після легкого удару гравцем Сергей Симинин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
60’ Яка передача і Глеб Бухал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
71’ Небезпечний штрафний удар і Владимир Костевич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Глеб Бухал
84’ Ромео Мирабо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Артем Кичак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки