12.10.2024 00:26
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1248 розіграли м'яч із центру поля
7’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Сергей Щербаков красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1248
16’ Деукалайон Ксенакис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
18’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
28’ Команда Банда Симона 1248 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
34’ Сергей Щербаков порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
35’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
37’ Сергей Щербаков вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
43’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Вадим Тищенко
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
52’ Знаменитий гравець Игорь Тищенко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Василий Рац не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Після легкого удару гравцем Александр Чижов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Сергей Закарлюка зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
71’ Зірвавши контратаку суперника, Вадим Тищенко перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
77’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Леннерт Нильсен
86’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!