12.10.2024 00:17
8’ Альфред Герлах спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
10’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
17’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
22’ І з м'ячем Грэм Хейтер після ідеального підкату
24’ Після проходження флангом Дэннис Ячин віддав точну передачу на протилежний фланг
30’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
35’ При виконанні кутового удару Стейси Брюстер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гонсалу Рамуш...
44’ Даниэль Каба проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Квези Эньеама на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
53’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Пров Зямкин
60’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
62’ Гравець команди Унион Берлин 875 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Даниэль Каба отримує попередження
63’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Після образи суперника Александр Данни нахабно штовхає його!
71’ Ннамди Карно фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
74’ Після проходження флангом Эдвард Келети віддав точну передачу на протилежний фланг
80’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
80’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Макс Виньоль
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Макс Виньоль
90’ Після образи суперника Грэм Хейтер нахабно штовхає його!