12.10.2024 00:16
Olimp Arena
1’ Команда Olimp 802 розпочала з центру поля
11’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сальватор Варелья
12’ При спробі обійти суперника гравець Михэйло Вучинич підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
20’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Кшиштоф Громбчевский
23’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
26’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ Після легкого удару гравцем Пров Зямкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
32’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Деукалайон Ксенакис
34’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Olimp 802 гра в середині поля
44’ Команда Olimp 802 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф
50’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
59’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
62’ Після прострільного удару по воротах Софронайос Канарис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Раимофф
65’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
68’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Ян Толлефсен і непогано виносить його в центр поля
70’ Раимофф вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Лукман Аруна проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
74’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
81’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
82’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
89’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сальватор Варелья буквально лягає на спину опонента!