12.10.2024 00:08
5’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
13’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
19’ Після образи суперника Маттео Скоццарелла нахабно штовхає його!
21’ Який незграбний пас віддав Савчак Василь і м'ячем заволодів суперник!
25’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
31’ Маттео Скоццарелла зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Иван Савчак
35’ Савчак Василь добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роберто Гальярдини забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
48’ Гонсалу Рамуш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
50’ Мда... Энцо Мареска... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
57’ Гравець Маттео Скоццарелла набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Бруно Араухо спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
71’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иван Савчак легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Михайло Савчак отримав сильну травму
79’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Михайло Савчак
84’ Гонсалу Рамуш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
88’ Небезпечний штрафний удар і Михайло Савчак легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!