12.10.2024 00:08
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1038 розіграли м'яч із центру поля
10’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Энтони Гордон
15’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
19’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Бруно Араухо
28’ Вправно перехоплює м'яч Сергей Милинкович Савич
32’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
36’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
36’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
43’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
46’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
58’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Милинкович Савич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
67’ Після жахливої помилки захисника Энтони Гордон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
70’ М'ячем заволодів Энтони Гордон, але несподівано тут же його втратив!
76’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Джон Дуран
79’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
86’ Знову м'яч забирає Сергей Милинкович Савич
89’ Після прострільного удару по воротах Варрен Заир Эмри рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!