11.10.2024 23:56
5’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франческо Маньянелли
7’ Після прострільного удару по воротах Антон Шиндер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Жека Тарантино
19’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Раимофф
23’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Вол
29’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Вол
38’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
41’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
50’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Айтана Бонмати
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Халид Булахруз не зміг потрапити по воротах!
58’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
61’ Небезпечний штрафний удар і Марко Манкосу легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
66’ Сандро Рамирес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
72’ Арина Кравець показує найвищу техніку воротарської майстерності
80’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Вол
82’ Ну треба ж! Халид Булахруз віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
89’ Айтана Бонмати у своєму штрафному затримує суперника за футболку!