11.10.2024 23:49
Астон Вилла Arena
1’ Команда Астон Вилла 1094 розпочала з центру поля
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Стейси Брюстер отримує попередження
2’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Андрей Канчельскис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Серж Дебле забиває ГОЛ!
18’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
32’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Левент Кишш
34’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пауло Альмейда
42’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
49’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
53’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Джон Руис
59’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
62’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
70’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
74’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Дэннис Ячин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
79’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
85’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений