11.10.2024 23:47
5’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Эрик Кантона чітко вкинув м'яч у гру
6’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
6’ Ариэль Ортега зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Эрик Кантона
17’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Левент Кишш
28’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
30’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Эрик Кантона
33’ Після проходження флангом Гонсалу Рамуш віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
44’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
49’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
55’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
60’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гонсалу Рамуш буквально лягає на спину опонента!
69’ Суддя призначає пенальті. Дэннис Ячин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
73’ Павел Недвед прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
76’ Тьерри Анри порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тьерри Анри
86’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим