11.10.2024 23:41
7’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
11’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
13’ Після прострільного удару по воротах Стейси Брюстер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
15’ Карлос Вальдеррама у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иван Кордоба легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Радамель Фалькао правильно віддати пас на партнера!
27’ Гравець команди Сборная Колумбии 1437 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Давинсон Санчес отримує попередження
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Стейси Брюстер забиває ГОЛ!
33’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
37’ Луис Муриэль вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
46’ Після тонкої передачі м'яч отримує Карлос Вальдеррама
49’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
65’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
70’ Карлос Вальдеррама подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
73’ Сильний та точний пас віддав Стейси Брюстер і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
80’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дуван Сапата
85’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Левент Кишш
87’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495