11.10.2024 23:40
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1248 розпочала з центру поля
3’ Василий Рац порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
6’ Зірвавши контратаку суперника, Деукалайон Ксенакис перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
13’ Ну треба ж! Сергей Щербаков віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Сергей Закарлюка від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
23’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Арсений Бандеренко
28’ Сергей Закарлюка красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1248
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
36’ Після проходження флангом Виктор Грачёв віддав точну передачу на протилежний фланг
43’ Відібравши м'яч, Халид Булахруз віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
44’ Суддя призначає пенальті. Сергей Закарлюка пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Арсений Бандеренко подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
47’ М'ячем заволодів Игорь Тищенко, але несподівано тут же його втратив!
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Чижов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
54’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
56’ Команда Банда Симона 1248 спокійно контролює м'яч у середині поля
57’ При виконанні кутового удару Вадим Тищенко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Василий Рац
63’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
65’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
68’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Арсений Бандеренко
70’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
80’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Вадим Тищенко
85’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
90’ Сергей Щербаков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!