11.10.2024 23:37
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1903 розіграли м'яч із центру поля
7’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
11’ Артур Рудько легко перехоплює м'яч
18’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
20’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Владимир Лысенко правильно віддати пас на партнера!
30’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
38’ Гравець Сергей Политыло набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
44’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
50’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
54’ Дааа... Сергей Политыло не зміг прийняти пас від свого партнера...
63’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
68’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен
78’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
81’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Сильний та точний пас віддав Денис Руденко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
86’ Після легкого удару гравцем Артур Карноза по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
90’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
90’ Після жахливої помилки захисника Игорь Костюк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!