11.10.2024 23:32
Українські Козаки Arena
1’ Футболісти команди Українські Козаки 704 розіграли м'яч із центру поля
7’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
10’ І з м'ячем Роман Поспехов після ідеального підкату
13’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
15’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
15’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Михэйло Вучинич отримав сильну травму
21’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
23’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
30’ Игорь Кулай проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Арсентий Дорошенко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Українські Козаки 704
40’ Олег Чуваев непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ Жахливий та неточний пас віддав Андрей Липовуз своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
49’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
54’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
61’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
65’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
66’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сергей Нудный буквально лягає на спину опонента!
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
81’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Роман Поспехов...
83’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
89’ Арсентий Дорошенко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Українські Козаки 704