11.10.2024 23:31
Характерник Arena
1’ Футболісти команди Характерник 1263 розіграли м'яч із центру поля
8’ Лукман Аруна вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Огнен Вукоевич
18’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
28’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
32’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
40’ Мда... Раимофф... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
43’ Огнен Вукоевич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
48’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
52’ Гравець Романо Муссолини набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
54’ Суддя призначає пенальті. Джиованни Паскуале пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Риккардо Мондрагоне зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Романо Муссолини
67’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
71’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
76’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
79’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
88’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!