11.10.2024 23:23
Квадро Arena
1’ Команда Квадро 846 розпочала з центру поля
4’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Луиджи Кампо забиває ГОЛ!
10’ Дэннис Ячин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
14’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Баттал Ахметов
26’ Луиджи Кампо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
27’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
36’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
38’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
48’ М'яч за межами поля, вкидає Вук Секулич
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Педро Уго Аморим і непогано виносить його в центр поля
57’ Вук Секулич порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Луиджи Кампо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Квадро 846
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Баттал Ахметов
73’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Норайо Кита забиває ГОЛ!
78’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гонсалу Рамуш не зміг потрапити по воротах!
81’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
88’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений