11.10.2024 23:17
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1903 розіграли м'яч із центру поля
11’ Відмінну передачу віддав Дэннис Ячин, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
16’ Стейси Брюстер точно зіграв головою на партнера по команді!
16’ Владимир Лысенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
17’ Після жахливої помилки захисника Гонсалу Рамуш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
26’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Лепа по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ Стейси Брюстер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Сильний та точний пас віддав Владимир Шаран і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
39’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дмитрий Лепа чітко вкинув м'яч у гру
50’ Ну треба ж! Левент Кишш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
55’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
57’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
63’ Сергей Политыло відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1903
64’ Жахливий та неточний пас віддав Владимир Лысенко своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Игорь Костюк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Суддя призначає пенальті. Сергей Пучков пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
70’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дмитрий Лепа...
74’ Игорь Костюк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Rangers FC 1903
77’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Владимир Шаран віддав пас в нікуди!
86’ Бруно Араухо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
89’ Гравець віддає наскрізний пас і Дмитрий Лепа у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!