11.10.2024 23:08
Сборная Бразилия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Бразилия 1279 розіграли м'яч із центру поля
2’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
3’ І з м'ячем Лукман Аруна після ідеального підкату
12’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Виллиан і непогано виносить його в центр поля
12’ Кафу відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Бразилия 1279
13’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
18’ Відібравши м'яч, Сандро Рамирес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
20’ У грубому підкаті Оскар зносить суперника з ніг!
22’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
28’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
30’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
32’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
37’ Паулиньо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
49’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
51’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
55’ М'ячем заволодів Неймар, але несподівано тут же його втратив!
62’ Боротьба за м'яч у повітрі і Даниэл Алвес буквально лягає на спину опонента!
67’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
77’ Даниэл Алвес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
83’ Яка передача і Фелипе Луис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
87’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Лукман Аруна