11.10.2024 23:08
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
8’ Ренату Саншеш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
10’ Після легкого удару гравцем Никола Миленкович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергей Милинкович Савич
22’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Варрен Заир Эмри забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
23’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсишку Консейсау
30’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Варрен Заир Эмри
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
40’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
45’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Джон Дуран зробив гарний підкат
50’ Энтони Гордон на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
56’ Після образи суперника Станимир Дриженко нахабно штовхає його!
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Никола Миленкович забиває ГОЛ!
59’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Энтони Гордон
61’ Відібравши м'яч, Мейсон Маунт віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
64’ Сергей Милинкович Савич практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
69’ Ех, Виктор Бонифейс... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Франсишку Консейсау
81’ І знову Сергей Милинкович Савич віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
90’ Нето грамотно грає на виході