11.10.2024 23:08
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
5’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Заречье 672
10’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Роберт Полгар
12’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
13’ Ну треба ж! Матье Жиль віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
21’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Ромео Мирабо
31’ Макс Ларивьер легко перехоплює прострільну передачу
39’ Матье Жиль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
47’ Пьетро Пиччиони у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
50’ Клавдий Чежунов головою відбиває м'яч
60’ Макс Ларивьер грамотно грає на виході
63’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Ромео Мирабо віддав пас в нікуди!
67’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
69’ Сифо Кабе фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
71’ Сильний удар по воротах, але Клавдий Чежунов у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Команда Заречье 672 спокійно контролює м'яч у середині поля
77’ Макс Ларивьер показує найвищу техніку воротарської майстерності
82’ М'яч за межами поля, вкидає Матиас Канарис
86’ Знаменитий гравець Джозси Месарош вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Роберт Полгар добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч