11.10.2024 23:00
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
3’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лукман Аруна
3’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
13’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Деукалайон Ксенакис
15’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Василий Зелинский...
18’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
20’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Тим ван Реммерсваал прикривається руками, медики вже поспішають...
27’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Раимофф
32’ Дааа... Леннерт Нильсен не зміг прийняти пас від свого партнера...
41’ Джеймс Маккарти віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди kolobki 1122
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
50’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
57’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
59’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Родриго Паласио
67’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Стюарт Даунинг буквально лягає на спину опонента!
74’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
82’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Деукалайон Ксенакис
84’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
90’ Джеймс Маккарти порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент